Tüp Asansör TUBELIFT

Albatros Erişim Sistemleri Tüp asansörü kabin içi emniyet sistemi oval fotosel ışın perdeleri ile daha güvenlidir. Yumuşak kalkış ve duruş özelliğine sahip VVVf invertör sistemi ile birlikte üretilmektedir.
Zarif tasarımı, farklı kabin ölçüleri, saydam kapıları ve şeffaf panelleri, çeşitli renkler, paslanmaz çelik detaylar, spot ışıkları ve 3 farklı dil seçimi pek çok alternatifin sadece bir kısmıdır.
Albatros Erişim Sistemleri ev tipi tüp asansörleri TS EN 81-41 ve geçerli Avrupa Standartlarına uygun imal edilip CE işareti taşımaktadır. Fabrikadan ayrılmadan önce geniş kapsamlı test ve kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır.

Üretimini yaptığımız tüp asansörleri çeşitli fonksiyonel özellikleri , iç ve dış mekan tasarım seçenekleri ve yüksek performanslı olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için geliştirilmiş güvenle kullanabileceğiniz mükemmel asansörler dir.
Dış mekan konseptinde en iyi dış mekan çözümünü sunmak için anti korozyona karşı korumalı, IP67 kilit sistemi ile donatılmış, -40 ° ile +45 ° C sıcaklık toleransına dayanıklı, benzersiz bir sürüş teknolojisi, kendinden destekli modüler konstrüksiyon, hazır şaft sistemi ve modern mimariye uygun oval cam kaplamalı sistemler kullanılarak imal edilmiştir.

Albatros Erişim Sistemleri TUBELIFT proje aşamasında asansör kuyusu hariç tutulan yapılarda merdiven çıkmakta zorlanan, küçük bebekli aileler, yaşlı ve geçici kronik rahatsızlıkları olan bireyler ve hamile bayanlar için 15cm/sn hız ile çalışan kuyu dibi olmayan yapılarda uygulanır. Yeni yada eski dubleks, tripleks ev ve villalar, ofis ve iş merkezleri, dükkan ve apartman boşluklarına kolayca monte edilir. Oval yapısı ile özellikle ev asansörü yapılamayan merdiven boşluklarına uygun en küçük asansör modelidir.

Albatros Erişim Sistemleri Tubelift oval yapısı ile en küçük merdiven boşluklarına kolayca uygulanır. Şaft ihtiyacı olmayan Glass Home Elevator modellerinden TubeLift, 28 metre seyir ve 7 durağa kadar yüksekliklerde güvenle uygulanır. Oval cam kapıları ve yuvarlak cam kabini ile evlerinizde aydınlık ve ferah ortamlar yaratır. Panoramik görünümü şık ve modern çizgileri ile evlerinizde geleneksel asansör modelleri dışında kusursuz oval hatları ve yuvarlak yapısı ile küçük asansör arayanların gözdesidir.

Devas TUBE tüp asansörü yeni ev sahibi olan veya evlerini yenilemek isteyenlerin aklındaki inşaat maliyeti, ruhsat veya kuyu çukuru sorunlarını yuvarlak yapısı ve 5 cm kabin kalınlığı ile spiral şeklindeki merdiven boşluklarına, yapılarınızın dekorasyon stilini bozmadan monte edilir. Yuvarlak cam kaplamaları, oval cam kapısı, yuvarlak cam kabini ve cam kabin tabanı ile tarzınızı yansıtan şahane bir görünüm sağlar.

Devas oval asansör şıklığı ve ferah görünümü ile ev sahiplerinin bulunduğu mekanda erişim kolaylığı ve esneklik sağlar. Panoramik bir kabine sahip olan Devas Tube ev asansörü odanın ortasında sarmal veya spiral merdivenlerde balkon yada asma katlarda makine dairesiz yapısı ile konutlarda en küçük alanlara kurulur. Geleneksel asansörlerin olmadığı her alana sadece tabliyenin 360 derece kesilerek uygulanabileceği paslanmaz detayları, kırılmayan carbon fiber kaplaması ile en küçük asansör modelidir.

Özellik
Açıklama
Tahrik Tipi Drumm Motor
Kapasite 100 kg / 500 kg
Durak Sayısı (Max) 7 Durak
Hız 0,15 m/s
Kuyu Çukuru (100 mm) Kuyu çukuru gerekmez.
Emniyet Oval Işın Perdesi
Kapı tipi Manuel veya Otomatik
Kabin iç çap 650 mm İsteğe bağlı özel ölçü
Dış çap 900 mm İsteğe bağlı özel ölçü
İç kumanda Totman
Dış kumanda Tek Çağrı / Kollektif
Acil kurtarma Ups
Kontrol Voltajı 24V
Motor 2.2 KW / 4 KW
Enerji 1-phase 110 – 230V 50-60 Hz
3-phase 230 – 400V 50-60 Hz