top of page

Merdiven Asansörü Nasıl Çalışır?

Güncelleme tarihi: 21 Oca 2021

Albatros Erişim Merdiven asansörleri elektrik kesintisinden etkilenmez. 12 v 7 ah 2 adet lityum pil ve toplam 24 volt enerji ile çalışır. Elektrikler kesilse dahi çalışmaya devam eder ve sizi yarı yolda bıramaz. Merdivenlerinize özel ölçüler de imalat yapılıp ortalama 4 ile 6 hafta arasında kapınıza gelmiş olur. Handicare dünya da engelli medikal sektörünün öncü markalarından birisidir.


Handicare Merdiven asansörleri dünyada çift motorlu tek üreticidir.Sadece Handicare’de bulunan çift sürüş motoru ile asansörümüz her markadan 2 kat daha dayanıklı, daha uzun ömürlü. Başkası 1 adet 350W motor ile taşıma sağlarken biz 2 adet 350W yani 700W ile taşıma sağlarız. Böylece motorlarımız asla yorulmaz, ısınmaz, aşınmaz. Bu yüzden 10 yıl motor garantisi sunuyoruz.


Handicare merdiven asansörleri düz ve kavisli merdivenlerinize uygun en dar ve en dik merdivenler de sizin engelleri aşmanız da yardımcı olur.

Handicare koltuk asansörleri 1886 dan beri, 125 yıldan daha uzun süredir asansör üreten ve dünya genelinde çok fazla sayıda memnun müşterisi bulunan bir firmadır.

Handicare Groupe faaliyet gösterdiği konularda dünyanın en büyük grubu olup, bünyesinde bir çok büyük ve önemli şirket bulunmaktadır.

Önemli: Dünyanın en gelişmiş asansör teknolojisine sahip, eşsiz elektronik DataCard (Simkart) kontrollü, dünyadaki çift sürüş motorlu tek asansördür. Akıllı bilgisayar teknolojisine sahip merdiven asansörlerimiz sizi güvenle taşıyacaktır.


30 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page