top of page

Albatros Erişim Akıllı Bilgisayar Teknolojisi ile Dünyada Tek..!

Güncelleme tarihi: 21 Oca 2021

Handicare merdiven koltuk asansörümüz çift sürüş motoruna sahip tek markadır. Handicare dışında dünyadaki bütün merdiven asansör markaları ise tek sürüş motor sistemine sahiptir. Diğerleri taşıma kapasitesini bu tek motor ile sağlarlar. Yani taşıma kapasiteleri eğer 125 kg ise tek motorları ile bu kiloyu taşırlar. Tek motorlarının gücü en fazla 350 Watt gücündedir ve 1 adettir. Handicare ise 2 adet sürüş motoruna (ana motor sistemine) sahiptir ve her birisi 350 Watt, toplamda 700 Watt gücüne sahiptir. Bu, en yakın rakibinin 2 katı daha güçlü olduğunu kanıtlar.

Ayrıca belirtmek isteriz ki; Handicare ürettiği asansör sistemlerinde en önce kullanıcının güvenliğini düşünmektedir. Ve bu düşünce ile arıza riski neredeyse sıfıra yakın bir sistem üretmişlerdir. Düşüncemiz ve çalışmalarımız, kullanıcının asla yarı yolda basamak üzerinde kalmamasını sağlamak ve arıza riskini en aza indirmek.

İlk tek raylı merdiven asansörünü keşfeden ve üreten firmadan; Handicare’den Merdiven Asansörleriyorumları okuyabilir ve daha fazlasını yapabilir.


DataCard (Simkart) kontrollü merdiven asansörlerimiz dünyanın en gelişmiş elektronik sistemine ve çift sürüş motorlu taşıma ünitesine sahiptir. Böylece arıza durumunda riski en aza indirerek, sizi yarı yolda bırakmayacak sisteme sahiptir. Konu hakkında müşteri temsilciniz size detaylı bilgi verecektir.11 görüntüleme1 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

1 Comment


Zoom Analiz
Zoom Analiz
Jan 12, 2021

MERDİVENLERDE GERÇEKTEN GÜZEL BİR SİSTEM HEM ŞIK HEMDE YER KAPLAMIYOR GALİBA.. HARİKASINIZ

Like
bottom of page