Merdiven Asansörü – Dünyanın En Prestijlisi ve Akıllısı

ÇİFT SÜRÜŞ MOTORU VE AKILLI BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ İLE DÜNYADA TEK..!
En akıllı merdiven asansörü: Handicare..!
NEDEN ÇİFT MOTORLU MERDİVEN ASANSÖRÜ ALMALISINIZ? DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Farklarımız – Avantajlarımız
Handicare merdiven koltuk asansörümüz çift sürüş motoruna sahip tek markadır. Handicare dışında dünyadaki bütün merdiven asansör markaları ise tek sürüş motor sistemine sahiptir. Diğerleri taşıma kapasitesini bu tek motor ile sağlarlar. Yani taşıma kapasiteleri eğer 125 kg ise tek motorları ile bu kiloyu taşırlar. Tek motorlarının gücü en fazla 350 Watt gücündedir ve 1 adettir. Handicare ise 2 adet sürüş motoruna (ana motor sistemine) sahiptir ve her birisi 350 Watt, toplamda 700 Watt gücüne sahiptir. Bu, en yakın rakibinin 2 katı daha güçlü olduğunu kanıtlar.

Ayrıca belirtmek isteriz ki; Handicare ürettiği asansör sistemlerinde en önce kullanıcının güvenliğini düşünmektedir. Ve bu düşünce ile arıza riski neredeyse sıfıra yakın bir sistem üretmişlerdir. Düşüncemiz ve çalışmalarımız, kullanıcının asla yarı yolda basamak üzerinde kalmamasını sağlamak ve arıza riskini en aza indirmek.

İlk tek raylı merdiven asansörünü keşfeden ve üreten firmadan; Handicare’den Merdiven Asansörleri:

Dünya Ressamları Serisinden…
Rembrandt… Van Gogh… Picasso… Vermeer…

DataCard (Simkart) kontrollü merdiven asansörlerimiz dünyanın en gelişmiş elektronik sistemine ve çift sürüş motorlu taşıma ünitesine sahiptir. Böylece arıza durumunda riski en aza indirerek, sizi yarı yolda bırakmayacak sisteme sahiptir. Konu hakkında müşteri temsilciniz size detaylı bilgi verecektir.

Marka: Handicare
Model: FreeCurve
Üretici: Handicare
Menşei: Hollanda
Türkiye ve Azerbaycan Tek Mümessili ve Genel Distribütörü: Albatros Erişim Sistemleri
Çift Sürüş Motoru: Evet, Standart
Koltuk Level Motoru: Evet, Standart
Koltuk Dönüş Motoru: Evet, Opsiyonel
Ayak Dayama Motoru: Evet, Opsiyonel
Motor Ses Seviyesi: 60 dB den az
Taşıma Kapasitesi: >125 kg, (250-125 kg) Tırmanma Açısına Göre Değişkenlik Gösterir. En dik açıda 125 kg taşır.

Çift motor sistemi başka hiç bir asansörde bulunmayıp, patentli bir sistemdir.

Merdiven asansörleri, merdiven inip çıkmakta zorlanan kimseler için üretilmiş en güvenli ve en konforlu ürünlerdir. Asansörlerimiz sayesinde evinizin merdivenlerinden kolayca inecek ve çıkacaksınız.

Çağdaş dizaynı, maksimum emniyet sistemi ve cazip fiyatı ile kendinizi daha serbest hissedeceksiniz. Bir kereye mahsus yaptığınız bu yatırım ile uzun yıllar evinizde daha rahat ve mobil bir hayat yaşayacaksınız.

Aşağı katta uyumak, evi taşımak gibi geçici çözümler geçmişte kalacak. Handicare asansörleri ile kendinizi rahat ve güvende hissedecek, bu sayede etrafınızdaki insanlar da bunu ve sizdeki değişikliği hemen fark edeceklerdir.

Her tip merdiveniniz için size mükemmel çözümler sunarız:
Handicare’in tüm merdiven tipleri için çözümleri vardır.