top of page

Önemli: Dünyanın en gelişmiş asansör teknolojisine sahip, eşsiz elektronik DataCard (Simkart) kontrollü, dünyadaki çift sürüş motorlu tek asansördür. Akıllı bilgisayar teknolojisine sahip merdiven asansörlerimiz sizi güvenle taşıyacaktır.

handicare logo.png
handicare logo.png

KAVİSLİ MERDİVEN ASANSÖR GÖRSELLERİ

KAVİSLİ MERDİVEN ASANSÖR VİDEOLARI

KAVİSLİ MERDİVEN ASANSÖR KOLTUK MODELLERİMİZ

CLASİC MODEL

CLASİC MODEL

HANDİCARE FREECURVED KLASİK KOLTUK MODELİMİZ

ELEGANCE MODEL

ELEGANCE MODEL

HANDİCARE FREECURVED ELEGANCE LÜKS KOLTUK MODELİMİZ

ALLİANCE MODEL

ALLİANCE MODEL

HANDİCARE FREECURVED ALLİANCE AHŞAP MOTİFLİ KOLTUK MODELİMİZ

                   Birden çok kat - Birden çok çözüm

 

Tüm merdivenler düz değildir, bu nedenle Handicare aynı zamanda eğimli merdiven asansörleri de üretmektedir. Kavisli veya çok seviyeli bir merdivenin kıvrımları, dönüşleri ve bazen keskin köşeleri sadece doğru özelleştirilmiş çözümü gerektirir - ve bizimkiler köşelerde gezinme, sahanlıklarda seyahat etme ve spiral merdivenleri sorunsuz ve güvenli bir şekilde döndürme yeteneğine sahiptir.

İki kavisli çözüm sunuyoruz: tek raylı (Freecurve) veya çift raylı (2000) stil. Freecurve tek raylı merdiven asansörü tescilli Aktif Koltuk dahil seçenekleri, geniş ilave tarzı ve çeşitli şık ve göze batmayan bir tasarıma sahiptir. Aktif Koltuk seçeneği, siz otururken ve merdiven asansöründen kalkarken koltuğun sizi nazikçe destekleyeceği bir asansör koltuğuna benzer şekilde çalışır ve eklem ve kas ağrısı olanlar için harika bir çözümdür. 

 

2000 çift raylı merdiven asansörü sektöründe sıkı iz virajlı sahiptir. Son derece çok yönlü olan 2000, en karmaşık merdiven tasarımlarına uyacak şekilde yapılabilir. Çift raylı sistem, ekstra yumuşak, ekstra güvenli bir sürüş sağlar. 

                    Sipariş ve Süreç Hakkında Bilgiler

 

Tüm Süreç hakkında ilk olarak sizin merdivenlerinizin ölçüsünü almak ile başlamaktadır. Fotoğraflama Sistemi dediğimiz bir teknoloji ile merdivenlerinizin 3D boyutlu ölçülerini çıkartıyoruz.

 

Bu esnada program sizin merdivenlerinizi çizmiş oluyor ve sizin isteğiniz üzerine merdiven asansörünün koltuk modeli koltuk rengi ve rayların renk seçeneklerini belirliyorsunuz. Aynı zaman da sizinle bir sözleşme yapılıyor.

 

Ve alınan ölçüler yurtdışı fabrikamız da bulunan üretim muhendislerimize ulaşmış olup imalat süreci başlamış oluyor.

 

bu süreç ortalama 4 ile 6 hafta arasında sonuçlanmış oluyor. Ürün elimize ulaştığı tarihden itibaren montajını bir iş günü içerisinde gerçekleştirmiş oluyoruz. 

BAZI KAVİSLİ MERDİVEN ŞEKİLLERİ

Staircase-Configurations.png
merdiven-sekilleri-40.png
bottom of page