top of page

Önemli: Dünyanın en gelişmiş asansör teknolojisine sahip, eşsiz elektronik DataCard (Simkart) kontrollü, dünyadaki çift sürüş motorlu tek asansördür. Akıllı bilgisayar teknolojisine sahip merdiven asansörlerimiz sizi güvenle taşıyacaktır.

handicare logo.png
handicare logo.png

DIŞ MEKAN MERDİVEN ASANSÖRÜ GÖRSELLERİ

DIŞ MEKAN MERDİVEN ASANSÖR VİDEOLARI

DIŞ MEKAN MERDİVEN ASANSÖR VİDEOLARI

Dış Mekan Merdiven Asansörleri

Sınırlı hareketlilik, sizi harika dış mekanların tadını çıkarmaktan alıkoymamalıdır. Handicare'den bir dış mekan merdiven asansörü ile sundurma veya güvertenizdeki merdivenlerde güvenli ve kolay bir şekilde gezinebilirsiniz.

 

 Ayrıca, herhangi bir merdiven yönüne mükemmel uyum sağlamak için hem düz hem de kavisli seçenekler sunuyoruz.

 

 

Dış mekan merdiven asansörlerimizin kullanımı kolaydır, ancak yetkisiz kullanıcıların erişimini önlemek için kilitlenebilir bir anahtar anahtarına sahiptir. 

 

Tamamen su geçirmez olmasının yanı sıra, bu sağlam dış mekan merdiven asansörleri, elemanlardan ek koruma sağlamak için ayrı, çıkarılabilir bir örtü ile birlikte gelir. 

 

Bu nedenle, ister ön kapınıza güvenli bir şekilde girebilmek, ister bahçeniz, arka bahçeniz veya verandanız gibi evinizin en sevilen alanlarına erişebilmek, oraya nasıl gideceğiniz konusunda endişelenmenize artık gerek yok.

Dış Mekan Merdiven Asansörleri için Sipariş ve Süreç Hakkında Bilgiler

Dış mekan merdiven asansörlerimiz de diğer iç mekan düz tip asansörlerimiz gibi aynıdır. Merdiven basamak sayısı ve uzunluğu konusunda bizlere bilgi vermeniz doğrultusunda stoklarımızda var olan mevcut ürünleri istediğiniz zaman dilimi içerisinde gelip bir iş günü içerisinde montajını gerçekleştiriyor ve teslim ediyoruz.

bottom of page