top of page

Önemli: Dünyanın en gelişmiş asansör teknolojisine sahip, eşsiz elektronik DataCard (Simkart) kontrollü, dünyadaki çift sürüş motorlu tek asansördür. Akıllı bilgisayar teknolojisine sahip merdiven asansörlerimiz sizi güvenle taşıyacaktır.

handicare logo.png
handicare logo.png

DÜZ MERDİVEN ASANSÖR GÖRSELLERİ

DÜZ MERDİVEN ASANSÖR VİDEOLARI

DÜZ MERDİVEN ASANSÖRLERİ

Düz merdiven asansörleri, eğrileri veya kıvrımları olmayan merdivenler için tasarlanmış temel asansör türüdür. 

 

Ancak, birçok kullanıcımızın değişen ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış çeşitli farklı modeller, özellikler ve seçeneklerle, merdiven asansörlerimizin temelden başka her şey olduğunu göreceksiniz!

 

Sunduğumuz düz merdiven asansörlerinden bazıları, kullanılmadığı zamanlarda daha az yer kaplayan katlanabilir koltuk, kolçaklar ve ayak dayama yeri içeren 1000 modelini içerir. 

 

1000, ince, göze çarpmayan bir ray kullanır ve aralarından seçim yapabileceğiniz 6 koltuk rengi sunar. Uzun ömürlü, dayanıklı malzemelerden üretildiği için 1000, daha sağlam 1000XXL modeline de yükseltilebilir .

950 merdiven asansörü hala bizim diğer HANDICARE tüm ürünleri aynı kalite ve güvenilirliğine sahiptir ekonomik bir seçenektir. Mesleki terapistlerle işbirliği içinde tasarlanmış ergonomik bir kontrole sahiptir, bu nedenle romatizma ve diğer eklem problemlerinden muzdarip olanlar için bile kullanımı kolaydır.

 

 Yükseltme için 950+ merdiven asansörü, elektrikli seçeneklere yükseltme yeteneği ile 950'nin tüm avantajlarını sunar.

Düz Sipariş ve Süreç Hakkında Bilgiler

 

Sipariş vermek istediğiniz zaman bizim tarafımızdan sadece merdivenlerinizin kaç basamak olduğu ve uzunluğu önemlidir. Düz tip koltuk asansörleri için özel sipraiş ve üretim sözkonusu değildir. Standart paket halinde yurtdışından getirip stoklarımızda mevcut olan ürün tipleridir. Sizin merdivenlerinizin uzunluğuna göre kesme yada ekleme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Teslimat süresi ise stoklarımızda mevcut olduğundan dolayı istediğiniz zaman diliminde bir iş günü içerisinde montajı yapılıp teslim edilmektedir. 

bottom of page